Нодар Берідзе на велосипеді подолає 5000 кілометрів задля миру в Україні
Світова спільнота продовжує виступати за мир в Україні.Нодар Берідзе на велосипеді подолає 5000 кілометрів задля миру в Україні
Світова спільнота продовжує виступати за мир в Україні. Лише в п’ятницю Кам’янець на знак солідарності з українським народом відвідали велосипедисти з Литви, а сьогодні до міста на велосипеді завітав з Грузії Нодар Берідзе. Про це повідомляють на сайті міської ради.
Про мету свого візиту він розповів під час зустрічі з міським головою Михайлом Сімашкевичем та представниками ЗМІ: \”Минулого року мій товариш запланував здійснити веломаршрут містами України, однак після операції він помер. Тому я вирішив втілити його ідею в життя і на День Незалежності стартував з Києва. Цього року знову в рамках \”Грузія за мир” я подолаю п’ять тисяч кілометрів. Перед тим, як приїхати до України також зустрівся з Патріархом Всія Грузії Ільєю 2, від якого отримав благословення”.
За словами Нодара Берідзе, міжнародна спортивна спільнота повинна сказати своє слово на підтримку миру як в Україні, так і світі. Цього року грузин організовує веломандрівку велосипедної сотні \”Всі за мир в Україні”, яка стартує 24 серпня з нашої столиці й прямуватиме за маршрутом Київ-Мінськ-Москва-Київ. Основна частина учасників буде з Донецької та Луганської областей.
Окрім того, що Нодар Берідзе у такий спокій висловлює свою позицію, він ще й займається пошуком рідних та близьких, які з певних причин втратили зв\’язок, адже є довіреним волонтером програми \”Жди меня”.
В Кам’янці після візиту до міськради закордонний гість запланував зустрітись з представниками інших національних меншин, а 21 липня вирушить до Хмельницького.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього