Нормальне функціонування центрального органу виконавчої влади Хмельниччини забезпеченоВчора заступник голови – керівник апарату адміністрації Лілія Бернадська, спілкуючись з представниками засобів масової інформації, розповіла про роботу органу виконавчої влади у зв’язку із загостреною суспільно-політичною ситуацією.Вчора заступник голови – керівник апарату адміністрації Лілія Бернадська, спілкуючись з представниками засобів масової інформації, розповіла про роботу органу виконавчої влади у зв’язку із загостреною суспільно-політичною ситуацією.

Люди, які прагнуть змін повинні у першу чергу розуміти, що потрібно поважати права та обов’язки будь-якої людини та не допускати порушення закону.

Лілія Віталіївна зазначила, що даючи присягу, кожен державний службовець зобов’язаний виконувати свої обов’язки.

Облдержадміністрація – орган виконавчої влади, де існує велика кількість документів, які мають відповідним чином зареєстровані та розглянуті посадовими особами. Зокрема це стосується документів, пов’язаних з фінансовими питаннями та соціальними виплатами. Реалізація цих функцій стає можливою лише за наявності керівництва.

Події 27 січня, коли свої посадові обов’язки змогли виконувати лише два заступника голови, які прорвалися крізь натовп людей, котрі заблокували прохід у адміністрацію, то все ж робота проходила у штатному режимі. Заступники, яких не пропустили в адміністрацію, також не провели робочий день в прогулі. Вони здійснили робочі візити по території області та провели прийоми громадян, забезпечуючи трудодень ефективної роботи.

Посадовець розповіла, що Василь Ядуха впродовж двох днів перебував у Києві з робочим візитом, де відстоював фінансові показники Хмельниччини. Наразі керманич області є на роботі, розписав пошту, підписав усі документи необхідні для фінансових проплат та провів нараду з фінансистами та представниками казначейства. Поряд з цим, Василь Степанович відвідав обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з метою ознайомленням з умовами виховання у молоді екологічної культури.

Незважаючи на події минулих днів, вдалося працювати в рамках проведення екологічного тижня. Так, у понеділок встановлено у приміщення адміністрації контейнер для збору відпрацьованих батарейок. Адже реалізація державної екологічної політики, спрямованої на забезпечення ефективного використання та відтворення природних ресурсів, охорони навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки, захист життя і здоров\’я населення від негативного впливу господарської та іншої діяльності незалежно від форм власності, перебувають під особливою увагою Президента України Віктора Януковича.

На сьогодні адміністрація розблокована і усі спостерігають за подіями, які відбуваються у Києві. Посадовець висловила переконання, що вищому керівництву держави та представникам громадськості вдасться знайти компроміс, аби забезпечити розвиток усіх установ та організацій держави у нормальному режимі, де панує віра, надія і є перспектива.

Аби почути думки людей, які перебувають на майдані, Лілія Бернадська виходила сьогодні до них, щоб поспілкуватися та з’ясувати чи потрібна їм якогось роду допомога. Люди, які стоять на майдані мають власну позицію, серед них є багато знедолених, розчарованих, агресивних, але сподіваймося, що розум, мудрість і наша українська душа переможе і буде знайдено вихід з цієї ситуації, в якій наразі перебуває країна.

Ю.Наконечний

За матеріалами: Хмельницької обласної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього