Нові ціни на газ вдарять по гаманцям хмельничан
Хочеш тепла в оселі – плати більше. Нові розцінки на газ найбільше вдарять по малозабезпечених сім\’яхНові ціни на газ вдарять по гаманцям хмельничан
Хочеш тепла в оселі – плати більше. Нові розцінки на газ найбільше вдарять по малозабезпечених сім\’ях.
Цьогорічний опалювальний сезон стартував із новими тарифами. Вже з першого жовтня згідно з постановою Кабміну норми споживання газу для населення зменшено. Для пересічної сім’ї з середнім доходом це означатиме більші витрати на комунальні послуги. А реальний механізм отримання субсидій заганяє незахищені верстви населення в глухий кут.


Нова влада, нові тарифи, і, цілком очевидно нові борги за комунальні послуги. Як жити «по –новому» незаможні українці відчують вже з першими «платіжками» за комунальні послуги. Отримувачам пільг та субсидій годі сподіватися на підтримку держави – саме незаможні громадяни відчують на власних гаманцях, що таке постанова Кабміну № 409. За цим документом пільгове використання газу зменшено в 2 рази.
Пенсіонери та сім’ї з дітьми вже зараз розуміють – примарна підтримка держави не врятує. Механізм нарахування субсидій – візьми в бідного, віддай ще біднішому.
Вже зараз по соціальну підтримку звернулося близько 5-ти тисяч подолян. Отримати допомогу від держави мають право і сім’ї загиблих та постраждалих в АТО.
Цього року із оформленням субсидій в державі очікують ажіотаж. Адже соціально незахищеними на Поділлі є кожна десята сім’я, а це близько 50-тидесяти тисяч подолян.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього