Нові перегони за державну посаду на Хмельниччині
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 4 лютого 2015 року об\’явила конкурс на посаду представника Нацради у Хмельницькій області. Про це повідомляє офіційний сайт Нацради.Нові перегони за державну посаду на Хмельниччині
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 4 лютого 2015 року об\’явила конкурс на посаду представника Нацради у Хмельницькій області. Про це повідомляє офіційний сайт Нацради.

Як інформувала Подільська інфо, посаду представника Національної ради у Хмельницькій області займав Анатолій Пенкальський, якого було звільнено 2 лютого у зв\’язку із закінченням строкового контракту.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за рівнем магістра, спеціаліста і стаж роботи за фахом або на державній службі не менше як 3 роки, досконале володіння державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення про конкурс (опубліковано в газеті \”Голос України\” 04.02.2015) за адресою: 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього