Одразу 10 іномарок-гібридів МВС України закупило для потреб Хмельницької обласної патрульно-постової служби. Усі автівки обладнані системами GPS-навігації. Однак основною їх перевагою є економічність. На швидкості до 40 км/год., вони не спалюватимуть пального, працюючи на акумуляторних батареях.Одразу 10 іномарок-гібридів МВС України закупило для потреб Хмельницької обласної патрульно-постової служби. Усі автівки обладнані системами GPS-навігації. Однак основною їх перевагою є економічність. На швидкості до 40 км/год., вони не спалюватимуть пального, працюючи на акумуляторних батареях.
Новенькі авто для патрулів  у Хмельницькому за 300 тисяч гривень

6 автомобілів патрулюватимуть Хмельницький, інших 4 автівки нестимуть службу у місті Кам\’янці-Подільському.
Загалом гібридна система \”Toyota Prius\” витрачає 3.9 літра пального на 100 кілометрів. Розгін до сотні бере за 10.4 секунди, має майже 500-літровий багажник, а теплова енергія від гальмування переробляється на електричну, тим самим заряджаючи акумулятори.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Англійський футболіст втопив свій розкішний \”Porsche\” у болоті
\”Моє керівництво їздило кіньми. Ми вже отримали мотоцикл, – пригадує ветеран МВС Дмитро Корнадський. – Потім років через 10 з\’явилася одна автомашина ГАЗ-69 для карного розшуку, котору ми не знали як поділити. А взагалі в міліції був однин ГАЗ-69 чи УАЗ в начальника міліції, і автозак. От і весь транспорт\”.
Хмельницькі ППСники в захваті від нових автівок.
\”Всі від них у захваті, – ділиться враженнями інспектор ППС Олександр Цукерник. – Економні, екологічні легкі в управлінні. Просто чудеса. Нам усі сигналять і знімають на телефони\”.
Нагадаємо, що весною Україна закупила 1220 автомобілів Toyota Prius з бензиново-електричним двигуном, для заміни патрульних автомобілів МВС. Засоби для закупівлі – а це 380,7 млн гривень – отримані від продажу Японії частини держквоти на викиди парникових газів.
Джерело: Gazeta.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього