Ідея написання нового гімну держави з’явилась у митця ще два роки тому. Тоді ж і взявся за перо. Каже, Україні потрібна нова головна пісня

Новий гімн для України запропонував хмельничанинЗа 16 років Сергій Білецький написав 855 віршів та пісень. З них 70 гімнів. Деякими користуються і сьогодні, як от «Хмельницьктеплокомуненерго». Ідея написання нового гімну держави з’явилась у митця ще два роки тому. Тоді ж і взявся за перо. Каже, Україні потрібна нова головна пісня.

Сьогодні, враховуючи останні події, в інтернеті з’явилось безліч варіантів нового музичного символу народу. Та найбільшої популярності набрав гімн Олега Скрипки. В його тексті відсутні заклики до насилля, війни та кровопролиття.

Вперше сучасний відомий нам гімн зазвучав у 1990 році. Проте, тільки у 2003-му парламентарі ухвалили слова та музику пісні державного значення.

Текст нашого державного гімну написаний 150 років тому. Ві дображає він трагічну долю народу того часу. Тепер Україна переживає дуже складний, та все ж новий період. Змінити один із символів держави можна лише конституційною більшістю. Чи наважиться на це Верховна Рада покаже час.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього