Новий рік буде без снігуУпродовж поточного тижня і на початку наступного різких змін погодних умов на території України не передбачається.

Про це розповів сьогодні на брифінгу директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда, – передає прес-служба ДНС .Новий рік буде без снігуУпродовж поточного тижня і на початку наступного різких змін погодних умов на території України не передбачається.

Про це розповів сьогодні на брифінгу директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда, – передає прес-служба ДНС .
За словами Кульбіди, на сьогодні в більшості рівнинних областей сніговий покрив майже зійшов. Температурний режим на 1-3 градуси перевищує норму. ”В Україні переважатиме суха погода. Лише в окремі дні може спостерігатися невеликий сніг. У нічні години стовпчики термометрів будуть опускатися до -8/-2 градусів, вдень температура буде близько нуля. На півдні і в центрі температура складе 1-6 тепла”, – сказав він.

Торкаючись погоди на Новий рік, Кульбіда повідомив, що найнижча температура повітря спостерігатиметься в східних і південно-східних областях і складе в денні години -5/-1 градус. На півдні і південному заході – 1-6 тепла. У більшості західних, північних і центральних областях опадів не передбачається.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього