Новорічні святкування у Кам'янці-Подільському
У перші дні січня кам\’янчани приходили до Ратуші, щоб скуштувати куліш, випити глінтвейну та покататися на конях.Новорічні святкування у Кам'янці-Подільському
У перші дні січня кам\’янчани приходили до Ратуші, щоб скуштувати куліш, випити глінтвейну та покататися на конях.
У Кам\’янець-Подільському в рамках святкування зимового сезону “Від Миколая до Йордану” зранку до вечора триває веселе дійство. Площу перед Ратушею заполонили різні казкові персонажі, з якими із захватом фотографуються як малюки, так і їхні батьки. Мешканці та гості міста мають змогу постріляти з лука й величезної рогатки, покататися на конях та скуштувати справжній куліш. Останній готують хвацькі козаки у величезних каструлях просто на очах натовпу біля імпровізованого козацького куреня, який був спеціально побудований для зимового святкування.

Морозне повітря у Старому місті змішалося з ароматами кави, попкорну, смаженої картопельки та гарячого пряного глінтвейну. І пройти повз торгові ятки, щоб не скуштувати бодай якийсь смаколик просто неможливо.
Але родзинкою цьогорічних заходів став фестиваль ялинок, які декорували з неабиякою фантазією та креативністю учні різних шкіл міста. Використавши папір, картон, вату, нитки, цукерки, природні матеріали (шишки) та навіть локшину, діти змогли створити справжні витвори мистецтва.
Новорічні святкування у Кам'янці-Подільському
Всі бажаючі зможуть помилуватися виставкою ялинок та взяти участь у святкуванні в Кам\’янець-Подільському ще протягом місяця. Саме за цей період в місті відбудуться заходи найрізноманітнішого характеру, покликані розкрити найкращі традиції святкування українського народу від дня Святого Миколая до Водохреща.

Прикметно, що цього року головними героями всіх подій будуть українські козаки, разом з якими відбудеться святкування Різдва, колядування, водіння Маланки та Водохреще.
Новинкою 2015 року стане загальноміський вертеп і святкова коляда \”Христос народився – славімо його”, яка відбудеться 8 січня на Майдані Відродження.
\”Хочеться, щоб кам’янецька родина дружньо зібралася на другий день Різдва, спільно заспівала колядку і попросила для нашої країни миру та єдності” – зазначила директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього