Новорічна допомога бійцям АТО з Хмельниччини
Вже вдванадцяте активісти шепетівської самооборони побували у зоні проведення антитерористичної операції. Цього разу – напередодні новорічних святНоворічна допомога бійцям АТО з Хмельниччини
Вже вдванадцяте активісти шепетівської самооборони побували у зоні проведення антитерористичної операції. Цього разу – напередодні новорічних свят.
Також для шепетівських військових, які захищають Східну Україну, передали вітальні листівки від школярів та інші подарунки.
Маршрут буса наших проліг через Донецьку область — Маріуполь, Волноваху, Слов’янськ, Авдіївку, Краматорськ. У селищі Піски, поблизу Донецького аеропорту, тримають оборону троє шепетівчан із «Правого сектора».
Волонтери у зону АТО спиртного ніколи не везуть. Але в цю, грудневу поїздку зробили виняток — презентували військо-вим шампанське. Все ж таки Новий рік!
Новорічна допомога бійцям АТО з Хмельниччини
Новорічна допомога бійцям АТО з Хмельниччини
Консервами, салом, крупами, картоплею та іншими харчами хлопці забезпечені вже нормально. В них там переповнені склади. Продуктами навіть діляться з місцевими мешканцями. Також добре підготувалися до морозів, тому не потребують і буржуйок. Цього разу ми повезли дві й ніхто не хотів їх брати. Вистачає і бронежилетів. А от берці, військова форма, цигарки, кава, чай знадобляться. Захисники раді, коли пригощаємо їх гарбузовим насінням і привозимо віники для лазні.

Також до волонтерської діяльності долучився Роман Мацола – народний депутат по 190 виборчому округу (Шепетівка, Полонне, Славута). Він разом з громадською організацією \”Самооборона\” закупив бронижелетів на 30 тисяч гривень та на 10 тисяч берців.

Наступну поїздку шепетівські волонтери планують після 10 січня.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення