Новорічна казка в музеї Миколи Островського
19 грудня в музеї Миколи Островського відбулася презентація виставки «Новорічне ретро», де представлено новорічні іграшки та листівки від початку 30-х років ХХ століття до сьогодення. Саме ці речі є одним із символів новорічних і різдвяних свят і мають свою надзвичайно цікаву історію.Новорічна казка в музеї Миколи Островського
19 грудня в музеї Миколи Островського відбулася презентація виставки «Новорічне ретро», де представлено новорічні іграшки та листівки від початку 30-х років ХХ століття до сьогодення. Саме ці речі є одним із символів новорічних і різдвяних свят і мають свою надзвичайно цікаву історію.
Учнів школи-гімназії, які завітоли на свято, чекала красуня-ялинка, одягнена у ретро-прикраси 70-80-х років – кольорові скляні кулі, пластмасові гірлянди-кулі, гірлянди-свічки на прищепках, каруселі з вати. Діти із захопленням і цікавістю розглядали різдвяні іграшки з соломи (виготовлені майстринею соломоплетіння Валентиною Сірук з м. Нетішина), розміщені на гірлянді з ялинки. Саме такими іграшками прикрашали свої домівки українці ще на початку минулого століття. У різнокольорових коробках з сіном розмістилися іграшки з картону та вати (популярні у 30 -60-х роках), скляні іграшки-фігурки дідів морозів, космонавтів, казкових героїв (популярні у 60-70-х роках). Маленькі відвідувачі мали змогу простежити історію новорічної листівки починаючи з 50-х років минулого століття. Окремо розмістився «різдвяний вертеп» з гіпсових фігур, який відтворює біблійний сюжет принесення дарів Волхвами маленькому Ісусу.
Кульмінацією свята стало проведення майстер-класу по виготовленню новорічної іграшки-витинанки та новорічної вікторина, де діти мали змогу перевірити свої знання щодо казок «12 місяців» та «Снігова королева».
Музей Миколи Островського запрошує усіх на виставку чарівних ялинкових прикрас, листівок, новорічних композицій та інших новорічних чудес, де кожен матимете можливість поринути в атмосферу, повернутися в своє дитинство, коли ялинки були великими-великими, а Дід Мороз — довгоочікуваним гостем!
Виставка працюватиме до 20 січня 2015 року.

Новорічна казка в музеї Миколи Островського

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього