"Новорічний маскарад" потішить і дітей, і дорослих18 грудня о 16.00 у виставковій залі дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбудеться відкриття виставки робіт учасників ІІ-го міського конкурсу на краще виготовлення новорічної маски та ялинкової іграшки серед учнів закладів позашкільної освіти міста Хмельницького «Новорічний маскарад»."Новорічний маскарад" потішить і дітей, і дорослих18 грудня о 16.00 у виставковій залі дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбудеться відкриття виставки робіт учасників ІІ-го міського конкурсу на краще виготовлення новорічної маски та ялинкової іграшки серед учнів закладів позашкільної освіти міста Хмельницького «Новорічний маскарад».
На виставці буде представлено понад 450 дитячих робіт. Вік учнів, які братимуть участь у виставці, від 6 до 16 років. Роботи своїх вихованців представлять 5 шкіл естетичного виховання, центр національного виховання учнівської молоді та палац творчості дітей та юнацтва міста Хмельницького.
На створення цікавих художніх образів юних митців надихали новорічні персонажі, герої фантастичних оповідань, улюблених дитячих казок, казкова чарівна символіка Новорічних та Різдвяних свят.

У виготовленні саморобних новорічних прикрас діти виявили творчі здібності, поєднали давні традиції і сучасність. Експозиція, хоч і створена для дітей, але радо чекатиме і на дорослих. Виставка триватиме з 18 грудня 2013 року до 10 січня 2014 року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього