"Новорічний вантаж" затримали правоохоронці Могилів-Подільського
Майже 2 500 тисячі упаковок горілки елітних торгових марок «JELZIN VODКA», «ABSOLUT BLUE LIGHT», «FINLANDIA» та 48 пляшок всесвітньо відомих марок віскі «HEAVEN HILL» та «HENKEY BANNISER» вилучили вінницькі міліціонери спільно з прикордонниками у водія, який без жодних документів перевозив алкогольну продукцію у вантажівці «Mercedes–Benz», повідомляє Інформаційна Вінничина."Новорічний вантаж" затримали правоохоронці Могилів-Подільського
Майже 2 500 тисячі упаковок горілки елітних торгових марок «JELZIN VODКA», «ABSOLUT BLUE LIGHT», «FINLANDIA» та 48 пляшок всесвітньо відомих марок віскі «HEAVEN HILL» та «HENKEY BANNISER» вилучили вінницькі міліціонери спільно з прикордонниками у водія, який без жодних документів перевозив алкогольну продукцію у вантажівці «Mercedes–Benz», повідомляє Інформаційна Вінничина.
Оперативниками було встановлено, що алкогольна продукція направлялася до обласних центрів України. Правоохоронцями вилучено 1680 упаковок горілки «JELZIN VODКA», 768 упаковок «ABSOLUT BLUE LIGHT» і «FINLANDIA» та 48 пляшок «HEAVEN HILL» та «HENKEY BANNISER» без марок акцизного збору на загальну суму близько 300 000 гривень.

"Новорічний вантаж" затримали правоохоронці Могилів-Подільського

Як розповів 26-річний водій, йому запропонували за певну платню доставити даний вантаж із Могилева-Подільського до міста Вінниці. Чоловік стверджує, що не знав про вміст вантажного відділення автівки, бо товар вантажили та пломбували без його присутності.
Автомобіль з вантажем поміщено на арештмайданчик. Триває розслідування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього