Новорічно-різдвяні святкування у Кам’янці-Подільському
Цього року новорічно-різдвяні свята в Кам’янці-Подільському проходитимуть під гаслом \”Від Миколая до Йордана”Новорічно-різдвяні святкування у Кам’янці-Подільському
Цього року новорічно-різдвяні свята в Кам’янці-Подільському проходитимуть під гаслом \”Від Миколая до Йордана”, тобто розпочинатимуться 19 грудня і триватимуть рівно місяць – повідомляють на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради.
Саме за цей період в місті відбудуться заходи найрізноманітнішого характеру, покликані розкрити найкращі традиції святкування українського народу від дня Святого Миколая до Водохреща.
Прикметно, що цього року головними героями всіх подій будуть українські козаки, разом з якими відбудеться відкриття ялинки, святкування Миколая, Різдва, зустріч Нового року, колядування, водіння Маланки та Водохреще.
Новинкою 2015 року стане загальноміський вертеп і святкова коляда \”Христос народився – славімо його”, яка відбудеться 8 січня на Майдані Відродження.
\”Хочеться, щоб кам’янецька родина дружньо зібралася на другий день Різдва, спільно заспівала колядку і попросила для нашої країни миру та єдності” – зазначила директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема.
Усім, хто завітає на захід, волонтери роздадуть текст однієї колядки.
Також організатори цього року планують провести 14 січня на площі Польський ринок фестиваль-конкурс \”Подільська маланка”.
Окрім того, впродовж всього місяця (з 19 грудня по 19 січня)кам’янчани та гості міста матимуть можливість ознайомитися з традиціями козаків, адже в Старому місті буде облаштований Козацький курінь. На території козацького містечка можна буде отримати майстер-класи козацької доби, спробувати постріляти з лука, повправлятися поводженню з козацькою зброєю, покататися на конях скуштувати козацьких страв і не тільки.
З детальною інформацією про заходи в рамках новорічно-різдвяних свят, можна буде ознайомитися в програмі, зі шпальт місцевої преси та на банерах міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього