Новоспечена хмельничанка заспівала пісню-молитву для українських військових
На популярному відеохостингу YouTube з\’явився кліп, створений в підтримку воїнів, що зараз захищають Україну, авторами якого є Марія Вєтрова та Вадим СакиенкоНовоспечена хмельничанка заспівала пісню-молитву для українських військових
На популярному відеохостингу YouTube з\’явився кліп, створений в підтримку воїнів АТО, що зараз захищають Україну, авторам якого є Марія Вєтрова та Вадим Сакиенко.

Як стало відомо на сайті “Української правди” – співачка Марія Вєтрова родом із Севастополя була змушена покинути Крим наприкінці квітня через свою проукраїнську позицію та вступу в дію закону РФ, що карає за висловлювання проти анексії півострову. Наразі вона проживає з двома дітьми у місті Хмельницькому. Познайомившись в одній із патріотичних груп у мережі з Вадимом Сакиенком, вони разом записали пісню-молитву та створили кліп.

Вадим Сакиенко – інвалід першої групи з діагнозом ДЦП, говорить: \”Єдине, як я можу підтримати хлопців в АТО, – це своєю творчістю\”. Записати музику на професійній студії творчому дуету допомогли волонтери.

Ми вважаємо, що ця пісня може бути хорошою підтримкою всім бійцям у зоні бойових дій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього