Новоушицького технікуму ПДАТУ відбувся практичний семінар, присвячений особливостям захисту садів від заморозківУчасть у заході взяли голова Ізяславської райдержадміністрації В.Розумний, начальник управління агропромислового розвитку Новоушицької райдержадміністрації С.Стрілецький, працівники технікуму, керівники фермерських господарств району.Участь у заході взяли голова Ізяславської райдержадміністрації В.Розумний, начальник управління агропромислового розвитку Новоушицької райдержадміністрації С.Стрілецький, працівники технікуму, керівники фермерських господарств району.

Відкриваючи семінар керівник управління агропромислового розвитку С.Стрілецький висловив впевненість, що проведення таких заходів забезпечить позитивні зрушення у виробництві.

«Інноваційні технології в галузі сільського господарства, зокрема у садівництві сприятимуть отриманню високих врожаїв, забезпечать ефективне ведення галузі інтенсивного садівництва», – підкреслив посадовець.

В рамках засідання представники молдавської компанії Darurile Basarabiei (м.Бєльц) презентували для присутніх декілька систем захисту від заморозків для садів, виноградників, теплиць і полів.

Техніка, про яку говорили виступаючі під час презентації, зацікавила місцевих садівників, адже вона покликана не тільки захистити врожай від нічних заморозків, а й покращити запилення цвіту фруктових дерев.

За матеріалами Новоушицької РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього