Нововстворений військовий підрозділ у Кам’янці розпочинає набір на службу
Як стало відомо декілька місяців тому, в Кам’янці-Подільському запланували створення унікальної 48 окремої інженерної бригади Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України, аналогів якій у нашій країні немає.Нововстворений військовий підрозділ у Кам’янці розпочинає набір на службу
Як стало відомо декілька місяців тому, в Кам’янці-Подільському запланували створення унікальної 48 окремої інженерної бригади Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України, аналогів якій у нашій країні немає.

Нещодавно її командиром призначили підполковника, учасника антитерористичної операції Віктора Коршка.

За його словами, вперше за часи Незалежності в Україні створено інженерну бригаду таких масштабів, кількість якої налічуватиме близько 2, 5 тисячі осіб.

Наразі вже розпочато набір і кожен, хто хоче присвятити себе військовій справі, може спробувати увійти до складу 48 бригади. Для цього потрібно звернутися або безпосередньо на контрольно-пропускний пункт військового містечка №2 по вулиці Гагаріна у Кам’янці-Подільському, чи до військового комісаріату у будь-якому населеному пункті Хмельницької області та пройти тестування на професійну приналежність.

Обіцяють, що мінімальна заробітна плата військовослужбовців становитиме 7 тисяч гривень і залежатиме від звання, стажу, тощо.

\”Будемо набирати до складу бригади осіб як з військовою, так і без військової підготовки. Якщо приходить людина без досвіду, вона обирає фах і проходить навчання за обраною спеціальністю. В разі, коли є уже досвід, всеодно проводитимуться збори для вдосконалення практичних навичок. Лише після огляду готовності та ретельної перевірки будемо допускати до виконання завдань”, – зазначає командир 48 окремої інженерної бригади Віктор Коршок.

Навчання для членів новоствореної бригади проводитимуть не лише в Кам’янці, а й в інших містах, де розташовані Центри Збройних Сил України, згідно відповідного фаху.

Після проходження підготовки, військовослужбовці долучатимуться до виконання завдань у зоні антитерористичної операції.

Забезпечуватиме особовий склад засобами, необхідними для виконання завдань: продуктами харчування, формою, зброєю, боєприпасами, Міністерство
Оборони України.

Як розповідає очільник бригади Віктор Коршок, свою допомогу щодо укомплектування бригади вже пропонують волонтери та підприємці.
Сто тисяч гривень також уже виділила міська рада.

\”Для Кам’янця-Подільського створення інженерної бригади – це насамперед відновлення слави нашого міста як центру підготовки військових. Окрім того, будемо мати значні надходження коштів у вигляді податків до місцевої казни”, – зазначає очільник міста Михайло Сімашкевич.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього