Іноземці планують взяти хмельницькі водомережі у тимчасове користування
В обласному центрі мережі водопостачання та водовідведення перебувають на межі своїх експлуатаційних можливостей.Іноземці планують взяти хмельницькі водомережі у тимчасове користування
В обласному центрі мережі водопостачання та водовідведення перебувають на межі своїх експлуатаційних можливостей. Зокрема, 50 кілометрів водомереж обласного центру потребують негайної заміни, – стверджують у Хмельницькому міськвиконкомі.
Проте ресурсів на ці цілі Хмельницький поки що не віднайшов. Тому латають лише те і тоді, коли прорвало, а там де тонко, але ще не переіржавіло до решти – чекає кращих часів. Разом з тим більша частина водомереж обласного центру дійде до своєї критичної експлуатаційної межі за 5-10 років. У «Хмельницькводоканалі» сподіваються, що до того часу гроші знайдуться. Нині ведуть переговори із європейськими фірмами про можливість отримати дешеві кредити із відстрочкою платежу. Натомість закордонні бізнесмени сподіваються на лояльність у відповідь. Бо розглядають можливість отримати водомережі Хмельницького у концесію.
До відома читачів – концесія — договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об\’єктів, що належать державі чи місцевим органам влади, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього