Іноземним інвесторам розповіли про індустріальний парк у Славуті
У Хмельницькому відбулися двосторонні зустрічі членів Міжнародного Трейд-Клубу в Україні з представниками ділових кіл краюІноземним інвесторам розповіли про індустріальний парк у Славуті
У Хмельницькому відбулися двосторонні зустрічі членів Міжнародного Трейд-Клубу в Україні з представниками ділових кіл краю. Метою такого комунікаційного проекту стало подальше залучення іноземних інвестицій в економіку області.

На сьогодні 283 підприємства регіону отримують інвестиційну підтримку 41 країни світу. Відповідно продукція з Хмельниччини експортується у майже сотню держав. Серед найпотужніших закордонних партнерів області такі країни Європи як Нідерланди, Фінляндія, Німеччина.
Цього разу для проведення зацікавленого діалогу на Поділля прибули дипломатичні представники Аргентини, Бельгії, Німеччини, Литви. Загалом для ознайомлення з із потенціалом області приїхали дипломати і бізнесмени з 14 країн світу.

Представила високоповажних гостей президент Міжнародного Трейд-клубу Соня Крайчова, яка розповіла, що клуб існує вже 22 роки, до складу входять 60 країн, які мають представництва в Україні. Для українського бізнесу це можливість прямого діалогу для розвитку своєї справи не лише на території батьківщини, а й за її межами.

Найбільше зацікавлення іноземних бізнесменів викликали проекти запровадження індустріальних парків, зокрема, у місті Славута. Втім, громадськість та бізнес-еліта краю сподіваються, що проведення Міжнародного Трейд-клубу на теренах краю стане продовженням системного залучення в економіку області інвестицій з країн далекого і близького зарубіжжя, принесе пожвавлення у розвиток вітчизняного виробництва, а значить реально збільшить отримання прибутків і сплату податків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього