Інспектори ДАІ Хмельниччини приєднались до акції "Здай кров – врятуй життя"
У рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху особовий склад Хмельницької Державтоінспекції приєднався до загальнодержавної акції \”Здай кров – врятуй життя\”.Інспектори ДАІ Хмельниччини приєднались до акції "Здай кров – врятуй життя"
У рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху особовий склад Хмельницької Державтоінспекції приєднався до загальнодержавної акції \”Здай кров – врятуй життя\”.
Інспектори ДАІ, які є безпосередніми учасниками дорожнього руху та свідками дорожньо-транспортних пригод, знають, як часто при лікуванні потрібна кров потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах.
Метою добровільної здачі крові є звернення уваги на жахливі масштаби смертності та травмування учасників дорожнього руху на дорогах області та і України загалом, згадати загиблих в ДТП та проявити співчуття до сімей, які втратили рідних та близьких.
Державтоінспекція області буде вдячна усім тим, хто до відзначення Всесвітнього дня пам\’яті жертв дорожньо-транспортних пригод, яке відзначають в усьому світі щорічно кожну третю неділю листопада прийде і підтримає благодійну акцію, адже кожен з Вас може врятувати чиєсь життя.

Інспектори ДАІ Хмельниччини приєднались до акції "Здай кров – врятуй життя"

Начальник УДАІ УМВС України в Хмельницькій області п/полковник Дмитро Кийов

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього