Інтернет-павутина охопила бібліотеки ЧемеровеччиниКілька років поспіль Чемеровецька центральна районна бібліотека надає послуги жителям краю, використовувати Інтернет. Добре розуміючи, що наявність у сучасній бібліотеці всесвітньої мережі не просто забаганка, а гостра необхідність, наші земляки прийнято рішення про участь у проекті «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету в рамках програми « Бібліоміст».
І от, завдяки програмі «Бібліоміст», Чемеровецька районна бібліотека та бібліотеки сіл Закупне, Гусятин та Завадівка отримали 15 сучасних комп’ютерів оснащених вебкамерами, чотири принтери та ліцензійне програмне забезпечення корпорації Майкрософт. Тепер усі бажаючі матимуть можливість безкоштовно користуватися Інтернетом.Інтернет-павутина охопила бібліотеки ЧемеровеччиниКілька років поспіль Чемеровецька центральна районна бібліотека надає послуги жителям краю, використовувати Інтернет. Добре розуміючи, що наявність у сучасній бібліотеці всесвітньої мережі не просто забаганка, а гостра необхідність, наші земляки прийнято рішення про участь у проекті «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету в рамках програми « Бібліоміст».
І от, завдяки програмі «Бібліоміст», Чемеровецька районна бібліотека та бібліотеки сіл Закупне, Гусятин та Завадівка отримали 15 сучасних комп’ютерів оснащених вебкамерами, чотири принтери та ліцензійне програмне забезпечення корпорації Майкрософт. Тепер усі бажаючі матимуть можливість безкоштовно користуватися Інтернетом.
Поряд з цим з’являється можливість запроваджувати курси комп’ютерної грамотності для дітей та підлітків, он-лайн спілкування, забезпечувати організацію поїздок та здійснювати покупки, проводити майстер-класи з розробки туристичних маршрутів, допомагати випускникам шкіл під час вступної кампанії тощо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього