Обіцянку про те, що головний міліціонер області вийде до майданівців — не виконалиХмельничани так і не побачили головного міліціонера області.
Вчора, 22 січня, хмельницькі майданівці пікетували обласне управління МВС України у Хмельницькій області.Хмельничани так і не побачили головного міліціонера області.

Вчора, 22 січня, хмельницькі майданівці пікетували обласне управління МВС України у Хмельницькій області. До мітингувальників спочатку вийшли прес-секретар Інна Глега та начальник штабу Віктор Семенюк. Через якийсь час з\’явився заступник начальника головного правоохоронця Хмельниччини Федір Данів. Він запевнив, що генерал Шутяк зустрінеться з мітингувальниками у час, який вони самі ж призначать. Зустріч мала відбутися у четвер о 10:00.

Сьогодні ж з 9-ї години ранку на майдані зібралися близько тисячі мітингувальники. Ще більше хмельничан прийшло на 10-у годину, аби поспілкуватися із начальником обласного управління міліції Сергієм Шутяком, проте генерал так і не прийшов. За попередніми даними, він на лікарняному.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього