З метою налагоджування співробітництва в галузі інвестицій в українську електроенергетику відбувся візит польської делегації — представників фірми «Kulczyk Investments» на Хмельницьку АЕС.

Обговорили можливість транспортування електроенергії до ПольщіЗ метою налагоджування співробітництва в галузі інвестицій в українську електроенергетику відбувся візит польської делегації — представників фірми «Kulczyk Investments» на Хмельницьку АЕС.

Кульчик Інвестиції — це провідна інвестиційна група в Центральній Європі, що спеціалізується в ініціації та виконанні угод на світових ринках, що розвиваються, та інвестує в перспективні проекти, будівництво та реструктуризацію. У компанії є великий досвід співпраці з відомими міжнародними бізнес-партнерами.

Під час зустрічі з польськими гостями обговорювалися питання можливості транспортування електроенергії з ХАЕС до Польщі, добудови енергоблоків, інвестицій в розбудову ХАЕС, енергетичної галузі України.

За програмою перебування гості відвідали проммайданчик ВП ХАЕС, машинний зал, блочний щит управління, вузол видачі потужності енергоблока №2, трансформатор власних потреб та ін.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього