Обласний онкодиспансер радіє новому обладнаннюМедзакладу подарували два апарати штучної вентиляції легень.

Також за кошти благодійного фонду «Розвиток України» в обласному онкодиспансері встановили телемедичний програмний апаратний комплекс. До того ж провели ремонтні роботи на майже 2,3 мільйона гривень.Обласний онкодиспансер радіє новому обладнаннюМедзакладу подарували два апарати штучної вентиляції легень.

Також за кошти благодійного фонду «Розвиток України» в обласному онкодиспансері встановили телемедичний програмний апаратний комплекс. До того ж провели ремонтні роботи на майже 2,3 мільйона гривень.
Протягом цього року з обласного бюджету на онкодиспансер витратили 27 мільйонів гривень. Значна частина коштів пішла на закупівлю новітнього обладнання. Зокрема були придбані повітряний стерилізатор, реанімаційно-хірургічний монітор, відсмоктувач, високочастотний електрокоагулятор, мікроскопи, холодильні камери та набори хірургічних інструментів, – повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров\’я.

Поповниться новим обладнання і Хмельницька обласна лікарня, для якої куплять сучасний УЗД-апарат, вартістю два мільйони гривень. Також опрацьовується питання щодо придбання магнітно-резонансного томографа.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього