Обласні чиновники спростовують інформацію про штурм облдержадміністраціїХмельницька облдержадміністрація відреагувала на інформацію про те, що, нібито, готується штурм її адмінприміщення. Відповідну заяву оприлюдено через засоби масової інформації.Обласні чиновники спростовують інформацію про штурм облдержадміністраціїХмельницька облдержадміністрація відреагувала на інформацію про те, що, нібито, готується штурм її адмінприміщення. Відповідну заяву оприлюдено через засоби масової інформації.
\”Хмельницька обласна державна адміністрація просить припинити спекулятивний інформаційний ажіотаж.

Радикальні політики намагаються нав’язати свій сценарій розвитку подій та ввести в оману людей, які перебувають на майдані.

Офіційно заявляємо, що обласна державна адміністрація працює в звичному режимі, забезпечує загальну координацію діяльності органів виконавчої влади області в рамках чинного законодавства.

Заява заступника голови Хмельницької облорганізації ВО «Свобода» О. Симчишина, що ніби «влада готує провокацію під виглядом штурму облдержадміністрації…» є провокацією.

Наголошуємо, що влада працює, а не створює проблеми собі і населенню області.

Просимо всіх – мітингуючих і правоохоронні органи, не допустити силових варіантів та ідентифікувати будь-яких осіб, які зазіхають на громадську безпеку і спокій.\”- йдеться у зверненні чиновників.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього