Обласні чиновники завітали до сиротинця19 грудня у День Святого Миколая до вихованців Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату із подарунками завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Гаврішко і голова районної державної адміністрації Олександр Московчук.Обласні чиновники завітали до сиротинця19 грудня у День Святого Миколая до вихованців Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату із подарунками завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Гаврішко і голова районної державної адміністрації Олександр Московчук.
Гості були приємно вражені охайністю і затишком навчальних корпусів та зон відпочинку, мали нагоду оглянути виставку робіт гурткових умільців рукодільного мистецтва.
своєму зверненні до вихованців школи Вадим Дмитрович привітав дітей із найрадіснішим святом, побажав їм міцного здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті, самоствердження в житті, піднесеної волі та сили духу. Від імені голови облдержадміністрації В.Ядухи подарував школі-інтернату холодильник.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього