Обласні соціалісти взяли під свій захист пам`ятник ЗатонськомуХмельницький обком Соціалістичної партії України звернувся із заявою до правоохоронців та \”радикально\” налаштованих організацій з приводу хуліганських дій щодо пам’ятника Володимиру Затонському.Обласні соціалісти взяли під свій захист пам`ятник ЗатонськомуХмельницький обком Соціалістичної партії України звернувся із заявою до правоохоронців та \”радикально\” налаштованих організацій з приводу хуліганських дій щодо пам’ятника Володимиру Затонському.
Зокрема, у зверненні сказано:

\”В котре потерпає від хуліганських дій пам’ятник В. Затонському біля будівлі ради профспілок. Ось і цього разу під час відзначення сумної дати – голодомору, невідомими був понівечений чорною фарбою пам’ятник нашому земляку, державній людині, яка все своє життя присвятила розбудові України.
…Для іванів, які не пам’ятають свого родоводу нагадаємо: Володимир Затонський народився в 1878 році в селі Лисець Новоушицького району. Пройшов великий життєвий та державний шлях. 3 листопада 1937 року В.Л. Затонський був заарештований, а 29 липня 1938 року засуджений до страти. В 1956 році був реабілітований. Нажаль, цього не знають невігласи. А може не хочуть знати?

Ми звертаємось до «радикально» налаштованих організацій припинити хуліганські дії і навчитись поважати свою історію, історію держави України.

Хмельницький обласний комітет звертається до правоохоронних органів області з вимогою покарання політичних хуліганів, тим більше їх знайти не важко. І дати відповідну оцінку їх діям\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього