Обласні телевізійники боряться з цукровим діабетомДо Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом Хмельницька обласна державна телерадіокомпанія «Поділля центр» спільно з громадською організацією «Товариство сприяння діабетикам Хмельницької області» та департаментом охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації організували доброчинну акцію безкоштовного обстеження всіх бажаючих хмельничан на рівень цукру в крові.Обласні телевізійники боряться з цукровим діабетомДо Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом Хмельницька обласна державна телерадіокомпанія «Поділля центр» спільно з громадською організацією «Товариство сприяння діабетикам Хмельницької області» та департаментом охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації організували доброчинну акцію безкоштовного обстеження всіх бажаючих хмельничан на рівень цукру в крові.
Протягом тижня в ефірі обласного телебачення і радіо звучали анонси благодійної акції. Можливістю перевірити своє здоров’я на наявність важкого захворювання скористалося понад 500 жителів Хмельницького.
У приміщенні телерадіокомпанії був розгорнутий імпровізований медичний кабінет обстеження. Тут проводила консультації бригада фахівців. А у вечірньому випуску телепрограми «Відверта розмова» у прямому ефірі команда лікарів відповідала на телефонні запитання телеглядачів.
Офіційно у Хмельницькій області на цукровий діабет хворіє понад 50 тисяч чоловік. Щороку в регіоні виявляють майже 4,5 тисячі нових випадків захворювання. З них майже півтисячі осіб одразу потребують інсулінотерапії. Перевіряти рівень цукру в крові здоровим людям медики радять щонайменше раз на півроку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього