Обласна влада обіцяє взяти під свій захист скривджених МайданомКерівництво Хмельницької ОДА вирішило взяти під свій захист скривджених Майданом.
Про це йшлося у зверенні до жителів Хмельницької області, яке зачитав сьогодні перший заступник голови обласної державної адмінімтрації Вадим Гаврішко.Керівництво Хмельницької ОДА вирішило взяти під свій захист скривджених Майданом.

Про це йшлося у зверенні до жителів Хмельницької області, яке зачитав сьогодні перший заступник голови обласної державної адмінімтрації Вадим Гаврішко.

“На жаль, сьогодні нам стало відомо, що громадяни зазнають переслідування, погроз та навіть тиску виключно через їх політичну належність або через займані ними посади в органах влади та місцевого самоврядування… Зокрема неприпустимим є переслідування людей тільки тому, що вони не розділяють поглядів мітингувальників. Ми візьмемо під захист кожного, хто страждає від таких протиправних дій, кого переслідують будь-якими методами”, – наголосив високопосадовець.

“Якщо Вам погрожують, якщо Ви піддаєтеся тиску або переслідуванню, якщо Вам відома інформація про агресивні чи протиправні дії будь-яких осіб, особливо якщо Ви побачили осіб, озброєних будь-якими засобами агресії, негайно телефонуйте на телефон довіри в обласний контактний центр за номером 0800508899. Конфіденційність гарантуємо, анонімні дзвінки приймаються”, – запевнив Гаврішко.

Як писав НГП, сьогодні вранці активісти Майдану не пускали на роботу губернатора Ядуху та його заступників. Прорватися до робочих місць вдалося тільки Вадиму Гаврішку і Лілії Бернадській. Губернатор був у відрядженні в столиці.

За матеріалами: Незалежного громадського порталу

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього