Обласна влада виторговує у Ківалова кращі умови для хмельницького вишуГолова обласної ради Микола Дерикот заявив, що домовився з народним депутатом і почесним президентом Національного університету “Одеська юридична академія” Сергієм Ківаловим про кращі умови для комунального закладу “Хмельницький університет управління та права” під час приєднання останнього до юракадемії.Обласна влада виторговує у Ківалова кращі умови для хмельницького вишуГолова обласної ради Микола Дерикот заявив, що домовився з народним депутатом і почесним президентом Національного університету “Одеська юридична академія” Сергієм Ківаловим про кращі умови для комунального закладу “Хмельницький університет управління та права” під час приєднання останнього до юракадемії.
Про це високопосадовець сказав в інтерв’ю “Незалежній громадській газеті”.

“Я мав двогодинну розмову з почесним президентом Одеської юридичної академії Сергієм Ківаловим. І вмовив: давай підемо двома етапами. Спочатку для навчання передаємо на баланс академії хмельницький будинок офіцерів, де сьогодні розміщений один із корпусів ХУУПу, і наукову бібліотеку. А готель “Енеїда” передаємо на баланс департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Далі, якщо Одеська юракадемія збільшує держзамовлення для хмельницьких студентів, то ми даємо в оренду, а не на баланс, решту комунальних приміщень навчального закладу”, – наголосив М.Дерикот.

Разом з тим, голова облради висловив подив підвищеній увазі окремих депутатів обласної ради до комунального майна цього вузу.

“Мене дивує, чому всі вдарилися у комунальне майно. Для мене головніше, щоб випускників ХУУПу забезпечити роботою. Чого вартий той будинок офіцерів, коли випускається сто студентів, котрі йдуть працювати на базар, а не за спеціальністю? Якщо обирати між одеським вузом і Хмельницьким національним університетом, то давайте врахуємо, у кого з них є угоди з відповідними міністерствами або підприємствами на працевлаштування молодих спеціалістів. У цьому маємо бачити ціль”, – вважає керманич області.

Як повідомляв НГП, трудовий колектив комунального закладу “Хмельницький університет управління та права” (ХУУП) виявив бажання приєднатися до Національного університету “Одеська юридична академія” на правах юридичної особи.

За це рішення 3 жовтня 2013 року одноголосно проголосували 149 членів трудового колективу на загальних зборах.

Педагоги вирішили порушити клопотання перед керівництвом Хмельницької облдержадміністрації і обласної ради про розгляд рішення загальних зборів трудового колективу “вишу” щодо реорганізації Хмельницького університету управління та права шляхом його приєднання до Національного університету “Одеська юридична академія” з подальшим розглядом питання у Міністерстві освіти і науки України.

Крім цього, трудовий колектив направив звернення до президента Одеської юридичної академії Сергія Ківалова про розгляд питання щодо приєднання у структуру національного закладу Хмельницького університету управління та права.

Довідка НГП. Хмельницький університет управління та права – вищий державний навчальний заклад, який створено постановою Кабінету Міністрів України № 606 від 4 серпня 1995 року. Заснований у 1992 році і є комунальною власністю Хмельницької обласної ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього