Обласний антикорупційний сервіс "Пульс" опрацював 65 зверненьПоказово, що результатом зворотнього зв’язку «Пульсу» стало отримання регіональним представництвом Міндоходів близько 30 подяк платників подаків за оперативне вирішення посталених питань.Обласний антикорупційний сервіс "Пульс" опрацював 65 зверненьПоказово, що результатом зворотнього зв’язку «Пульсу» стало отримання регіональним представництвом Міндоходів близько 30 подяк платників подаків за оперативне вирішення посталених питань.
«Найважливішим сегментом антикорупційної стратегії Міндоходів є взаємодія з суспільством. Ми вдячні небайдужим громадянам, які допомагають нам виявляти проблемні моменти у колективі та попереджати правопорушення. Власне, стратегія подолання корупційних проявів в органах доходів і зборів охоплює всі етапи роботи – від профілактики до виявлення і реагування на факти корупції, упередження її проявів» – розповідає начальник Головного управління МІндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич.

Так, з початку цього року співробітники відділу внутрішньої безпеки при ГУ Міндоходів у Хмельницькій області вже цього року провели півтисяч роз’яснювально-профілактичних заходів задля запобігання корупційним проявам. В арсеналі антикорупційного підрозділу – проведення службових перевірок та проведення комплексних заходів по виявленню конкретних чиновників, схильних до отримання неправомірної вигоди, з подальшим їх звільненням та притягненням до кримінальної чи адміністративної відповідальності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього