Область виживає за рахунок податку з доходів фізичних осібУ нинішньому році до місцевого бюджету області надійшло 1,7 мільярда гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року бюджети місцевих громад додатково отримали 162 мільйони гривень.Область виживає за рахунок податку з доходів фізичних осібУ нинішньому році до місцевого бюджету області надійшло 1,7 мільярда гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року бюджети місцевих громад додатково отримали 162 мільйони гривень.
Головним джерелом наповнення місцевих бюджетів нашого краю залишається податок на доходи фізичних осіб. Його сплачено у сумі 1,2 мільярда гривень, що на 78 мільйонів гривень більше ніж у січні-листопаді 2012 року.

Друге за значимістю джерело наповнення місцевої скарбниці – плата за землю. У 2013 році до бюджету надійшло 211 мільйонів гривень плати за землю, при цьому додатково надійшло 24 мільйони гривень.

Безумовно, ще одним важливим джерелом доходів місцевих громад Поділля є сплата єдиного податку. На від підприємницької діяльності «спрощенців» до бюджету надійшло єдиного податку на чверть більше, ніж торік, а саме 151 мільйон гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього