"Облавтодорівцям" дадуть 112 мільйонів гривеньСлужба автомобільних доріг у Хмельницькій області Держагентства автомобільних доріг України 20 грудня за результатами тендерів уклала угоди з ДП “Хмельницький облавтодор” на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування Хмельницької області.

Загальна вартість робіт становить 112,4 млн. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”."Облавтодорівцям" дадуть 112 мільйонів гривеньСлужба автомобільних доріг у Хмельницькій області Держагентства автомобільних доріг України 20 грудня за результатами тендерів уклала угоди з ДП “Хмельницький облавтодор” на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування Хмельницької області.

Загальна вартість робіт становить 112,4 млн. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.
“Облавтодорівці” виграли два ласі лоти: поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення – 66,9 млн. грн; поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення – 45,5 млн. грн.

Освоєння коштів на дороги, які видіє держбюджет, заплановане на січень-грудень 2014 року.

Єдиним конкурентом в обох тендерах виступало ПАТ “Південьзахідшляхбуд” (Вінниця), яке пропонувало ціну вищу на 0,5% і 0,1%, відповідно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього