Облрада експериментує з керівником облмуздрамтеатру
Тимчасово виконуючим обов’язки директора Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького призначено Галину Шпулак. Відповідне розпорядження сьогодні підписав голова обласної ради Іван Гончар. Напередодні з трудовим колективом театру зустрівся заступник голови облради Ігор Хитрук. На зборах працівники обговорили поточний стан справ у театрі, а також кандидатуру на посаду нового керівника закладу.Облрада експериментує з керівником облмуздрамтеатру
Тимчасово виконуючим обов’язки директора Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького призначено Галину Шпулак. Відповідне розпорядження сьогодні підписав голова обласної ради Іван Гончар. Напередодні з трудовим колективом театру зустрівся заступник голови облради Ігор Хитрук. На зборах працівники обговорили поточний стан справ у театрі, а також кандидатуру на посаду нового керівника закладу.
Ще наприкінці березня минулого року працівники театру шляхом таємного голосування серед трьох кандидатів на посаду керівника закладу більшість голосів віддали Олександру Коновалову. Однак він написав заяву на звільнення. Тому тимчасово виконувати обов’язки директора театру призначено Галину Шпулак. Втім, молодий керівник впродовж останніх трьох місяців хвороби директора цілком впевнено впоралась з його обов’язками. За словами Галини Шпулак, театр не лише виконує план, а й працює з прибутком. Її кандидатуру підтримують і працівники театру, які позитивно сприймають усі кроки нового керівника.
«Наше найголовніше завдання зараз – повернути колективу стабільність та згуртованість, – наголосив у своєму виступі перед трудовим колективом закладу Ігор Хитрук. – Крім того, театру потрібен не просто директор, а кризовий менеджер. І от останні три місяці ми побачили, що даний керівник готова та робить все можливе, аби знайти шляхи виходу з даної критичної ситуації».
Наразі в найближчих планах керівництва – вирішити питання опалення приміщення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього