Обрано найгарнішу хмельницьку студентку 2013 рокуНею стала чарівна Мар\’яна Горбатюк.Обрано найгарнішу хмельницьку студентку 2013 рокуНею стала чарівна Мар\’яна Горбатюк.
Вчора, 27 листопада у Міському будинку культури відбувся конкурс краси серед студентської молоді \”Подільська красуня — 2013\”. Хоча і розпочали дійство із запізненням та побачити 11 чарівних панянок на одній сцені було варте цього. Дівчата змагалися у конкурсі дефіле, повинні були оригінально представити себе у “візитіці”, а ще на глядачів чекало неймовірне перевтілення дівчат у світових кумирів. Так, красуні приміряли на себе образи Леді Гаги, Майкла Джексона, Анжеліни Джолі, Крістіни Агілери, Вітальки та Мерлін Монро. Ну і звичайно конкурс талантів, де конкурсантки співали, читали монологи та вірші, танцювали і навіть спробували зробити постановку мюзиклу.

Усі конкурси пролетіли наче на одному подиху, проте нічого не вислизнуло із поля зру компетентного журі, яке і обрало щасливу переможницю. Титул “Подільська красуня-2013” виборола Мар\’яна Горбатюк. Дівчина не уявляє свого життя без танців і кожного разу намагається підкорити нову вершину.

Першою віце-міс обрали красуню Анну Білецьку, а другою віце-міс стала майбутній лікар Романа Лічман.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього