Об'єданні громади Хмельниччини одержали  212 мільйонів на розвиток інфраструктури До облдержадміністрації надійшло 179 проектних заявок від усіх 22 об’єднаних територіальних громадОб'єданні громади Хмельниччини одержали  212 мільйонів на розвиток інфраструктури До облдержадміністрації надійшло 179 проектних заявок від усіх 22 об’єднаних територіальних громад на інфраструктурні проекти, які будуть реалізовані за рахунок державної субвенції. Загальна сума реалізації цих проектів становить близько 213,2 млн. грн. (98,5 % розміру субвенції).

\”За оперативними даними на цей час комісією при Мінрегіоні вже погоджено 175 проектних заявок майже на 211,7 млн. грн. (~99,3%), 2 заявки відправлено на доопрацювання. Профінансовано 144,3 млн. грн., з яких освоєно 36,9 млн. грн. Використовують кошти 16 громад\”.

Нагадуємо, Кошти субвенції розподілили між громадами за чіткою формулою: в залежності від кількості сільського населення і площі громади. Це від 3,0 млн. грн. для найменшої об’єднаної громади до 22,8 млн. грн. — для найбільшої.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього