Очільник Хмельницької області окреслив напрямок своєї роботи
Вчора відбулась перша зустріч голови Хмельницької обласної державної адміністрації з громадськими активістами місцевої Ради \”Майдану\”.Очільник Хмельницької області окреслив напрямок своєї роботи
Вчора відбулась перша зустріч голови Хмельницької обласної державної адміністрації з громадськими активістами місцевої Ради \”Майдану\”. Такий перший крок показує, що він цікавиться думкою хмельничан та налаштований рухатися у проєвропейському напрямку.
Новопризначений голова одразу попросив не називати його \”губернатором\”, тому що назву-кліше посади категорично не сприймає, та наголосив: \”Губернатори — у Російській Федерації. Я – голова Хмельницької обласної адміністрації.\”
Також Загородний озвучив нову стратегію розвитку Хмельницької області:
— Насамперед це наповнення обласного бюджету і місцевих бюджетів. Для цього невід’ємною мають бути робочі місця та сплачені податки. Тобто, якщо вирішимо питання зайнятості населення, легалізації доходів, матимемо з чого будувати стратегія розвитку області.
Зокрема, він закликав громадян долучатися до контролю за продажем підакцизних товарів з чеками, оскільки починаючи з 1 січня 2015 року акцизний податок від обсягу реалізації алкоголю, тютюнових виробів та палива становитиме до 5% і його стягуватимуть до місцевих бюджетів. Очільник області зазначив, що у разі, коли товар продається без чеку, кожен покупець має звернути на це увагу і розуміти, що податок тоді не сплачується.
\”Я хочу, щоб сплачувались податки, і треба створювати умови, для того, щоб людина, яка веде бізнес, була зацікавлена працювати відкрито, а не ховатися в тіні\”, – сказав Михайло Загородний.
Також голова Хмельницької ОДА прокоменртував своє відношення до люстрації: \”Люстрація необхідна і це беззаперечно. Однак підходи до кожного мають бути виважені. Якщо у чиновника єдина вина у тому, що він працював у часи Януковича, а за ним не має корупційної складової, і ні адміністрація, ні громадськість не можуть знайти повноцінної фахової заміни – нехай працює. Погодьтеся, що робити це слід виважено. Іноді працівники, котрі призначаються за різними квотами, роблять більше шкоди державі, аніж ті, хто уже пропрацював 20 років. Головне – професійність та патріотизм. Повторюсь, я готовий вислухати усі пропозиції громадськості. Однак це має бути в рамках закону, а не голого критиканства чи зведення рахунків\”.

Ми бажаємо, щоб все, що запланував зробити на поліпшення життя в області новий очільник облдержадміністрації здійснилося.
Незрозуміло лише одне – чому перше своє інтерв’ю голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний дав лише Незалежному громадському порталу, а не зібрав прес-конференцію для всіх представників ЗМІ у Хмельницькому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього