Очільники територіальних громад вчаться лідерству
У ці дні, 19 та 20 лютого, на базі Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» проходить тренінг «Добре врядування та лідерство на місцевому рівні», в якому беруть участь представники органів місцевого самоврядування Хмельницької області.Очільники територіальних громад вчаться лідерству
У ці дні, 19 та 20 лютого, на базі Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» проходить тренінг «Добре врядування та лідерство на місцевому рівні», в якому беруть участь представники органів місцевого самоврядування Хмельницької області.
На відкритті семінару з сільськими та селищними головами зустрілися депутат обласної ради, заступник представника України в Палаті регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Віталій Олуйко та заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Микола Панасюк.

Учасники зустрічі наголошували, що сьогодні, задля підтримки курсу нашої країни на європейський розвиток і децентралізацію влади, такі навчання досить актуальні. Тому, навіть в цих непростих умовах, що нині переживає українське суспільство, потрібно вчитися й вдосконалюватися.

Органи місцевого самоврядування, особливо в період реформ та фінансово-економічної кризи, все більш підпадають під вплив таких чинників як обмеженість у ресурсах, потреба у швидких змінах й підвищення вимог населення до влади. Найбільш відчутним це є на нижчому щаблі управління – в сільських та селищних радах, де влада знаходиться найближче до людей й покликана враховувати та представляти їх інтереси.

Тому головною місією Академії лідерства є забезпечення надання громадянам необхідного кола послуг належної якості на місцевому і регіональному рівні через сприяння розвитку спроможності публічних органів влади та їхніх представників за допомогою інструментів лідерства й Доброго врядування, базованих на кращих напрацюваннях країн – членів Ради Європи.

Є сподівання, що внаслідок закладених нових основ та внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів, які будуть направлені на покриття збитковості регіонів та зміцнення всієї фінансово-економічної системи держави, у територіальних громад з’явиться більше шансів для залучення додаткових коштів. Тому досить важливо бути готовими до цих змін, займати активну позицію і проявляти ініціативу.

Директор Центру Микола Баюк переконаний, що Програма допоможе стимулювати усвідомлення ролі керівників як лідерів команди, організації, громади; сформувати розуміння принципів, вимог та функцій сучасного лідерства; усвідомити сильні та слабкі сторони, а також публічний імідж лідерів; розвинути навички, важливі для виконання необхідних лідерських функцій; а також ознайомитись з концепцією та принципами Доброго врядування.

Очільники територіальних громад вчаться лідерствуОчільники територіальних громад вчаться лідерству

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього