Разом із хмельницькими “байкерами” цьогорічний велосезон закривали і кам\’янчани.
“OctoberBikeFest” промчав вулицями ХмельницькогоРазом із хмельницькими “байкерами” цьогорічний велосезон закривали і кам\’янчани.

На завершальний велопробіг вулицями осіннього Хмельницького завітали не лише власники «сталевих коней» з обласного центру, а й чотири гості з Кам’янця-Подільського.

Задля безпеки учасників десятикілометрового заїзду, що проходив під прапорами України, Польщі (у акції прийняли участь представники цієї національної меншини) та клубу “VelodriveKhmelnitsky”, захід відбувся у супроводі трьох машин Державтоінспекції та карети «швидкої» допомоги.

«З кожним роком армія шанувальників байків стає все більшою і більшою. Набирає обертів велорух і у нашому рідному Хмельницькому, адже кожного разу акції місцевого клубу “VelodriveKhmelnitsky” збирають все більше людей. Ось і сьогодні, аби офіційно закрити сезон, на імпровізований фест зібралася сотня велолюбителів. Особливо приємно, що під час організації пробігу, ми відчули підтримку з боку міської влади та відділу ДАІ», – відзначив один з організаторів “OсtoberBikeFest” Олександр Калінер.

Засновника ж клубу “VelodriveKhmelnitsky” Артема Грабченка вразив різноманітний вік учасників акції, позаяк наймолодшому – лише 13 років, а найстаршому уже – 50. На завершення “OctoberBikeFest” учасники заїхали на “BikeПікнік” до дендропарку, де поділилися враженнями та поласували сардельками, засмаженими на вогниші.

«Хоч це і була наша остання масова акція цього року, проте у мене відчуття, що ми ще не «закриваємо» сезон, адже вже за тиждень – 26 жовтня дев’ять охочих у рамках велотуру «Замки Поділля» відвідають Кам’янець-Подільський. До речі, нашими помічниками у цьому поході будуть наші гості з мальовничого міста над Смотричем. Домовились ми з ними про це саме сьогодні на пікніку. А на наступний сезон у нас взагалі грандіозні плани, але поки нехай вони залишаться у таємниці», – розповідає велоактивіст Сергій Толстіхін.

Нагадуємо також усім веломанам регіону, що на часі триває акція «Обігрій церкву». Зробити свій особистий внесок у справу реставрації діючої архітектурної пам’ятки – сутковецької церкви-фортеці Покрови Пресвятої Богородиці, можна перерахувавши кошти на рахунок “Приватбанку” за номером “5168 7553 3744 0560” настоятелю храму отцю Володимиру.

“OctoberBikeFest” промчав вулицями Хмельницького

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього