Один з бійців Хмельницької спецроти «Богдан» освідчився коханій, як тільки ступив на рідну землю
Під час урочистої зустрічі «богданівець» Геннадій Даценко освідчився своїй коханій та отримав від дівчини згоду.
Один з бійців Хмельницької спецроти «Богдан» освідчився коханій, як тільки ступив на рідну землю
Під час урочистої зустрічі «богданівець» Геннадій Даценко освідчився своїй коханій та отримав від дівчини згоду.

Більше місяця бійці спецроти «Богдан» перебували у відрядженні в місті Сіверськ Донецької області, яке тривалий час перебувало під владою сепаратистів.

— Ми виконували завдання з охорони громадського порядку, допомагали місцевій міліції. Місто Сіверськ знаходиться на межі Донецької та Луганської областей. Чітко встановленого кордону між окупованою і звільненою територією немає, тож трапляється різне, наприклад, заходять диверсійні групи. Під час цієї ротації нашими працівниками разом з київськими колегами було вилучено склад зброї. Є ще деякі напрацювання, котрі буде завершувати підрозділ, що нас змінив, — розповів командир загону Олександр Ченаш.

Незважаючи на сніг з дощем, зустріти «богданівців» прийшли колеги, рідні та друзі. Як повідомляє СЗГ УМВС України в Хмельницькій області, начальник обласного управління внутрішніх справ Микола Семенишин особисто подякував кожному бійцю за належне виконання поставлених завдань, а також керівництву загону — за те, що не допустили поранень і втрат серед особового складу.

Серед 45-ти бійців спец роти «Богдан» була і одна жінка — молодший інспектор зв’язку Аліна Колесникова. Вона не лише виконувала свої безпосередні обов’язки, а, маючи освіту психолога, підтримувала бійців та спілкувалась з місцевими мешканцями.

— Доводилось переконувати, що ми прийшли з миром. Люди в основному хочуть нас чути. Це головне. До речі, місцеві жителі здебільшого говорили з нами українською, — ділиться враженнями Аліна.

Та найбільше цей день запам’ятався «богданівцю» Геннадію Даценку та його коханій Нелі. Під час зустрічі чоловік зробив своїй коханій пропозицію руки і серця та отримав згоду.
Один з бійців Хмельницької спецроти «Богдан» освідчився коханій, як тільки ступив на рідну землюОдин з бійців Хмельницької спецроти «Богдан» освідчився коханій, як тільки ступив на рідну землю

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього