Один із супермаркетів Шепетівки замінували?
На місце відразу було викликано рятувальників та міліцію та саперів із Хмельницького, які мали вивчити підозрілий предмет.Один із супермаркетів Шепетівки замінували?
Як повідомляє один з сайтів міста Шепетівка: один з супермаркетів міста 11 травня зачинився раніше запланованого, працівники знайшли підозрілий предмет в камері схову та викликали рятувальників. Ділянку дороги біля супермаркет \”Наш Край\” обтягнули обмежувальною стрічкою, персонал магазину та відвідувачі евакуйовали на вулицю.
Зі слів свідків, працівники супермаркету знайшли в залі на підлозі ключ від камери схову. В пошуках володаря, вони відкрили шафку з відповідним номером та знайшли там підозрілий предмет обмотаний харчовою плівкою та скотчем.
На місце відразу було викликано рятувальників та міліцію та саперів із Хмельницького, які мали вивчити підозрілий предмет.
Сапери за допомогою спеціального пристрою винесли пакунок на вулицю. Як виявилось – то були клаптики газети обгорнуті якоюсь плівкою.
На випадковість це все мало схоже, за звичайних обставин навряд чи хтось би обмотував папір скотчем, клав би його у камеру схову і кидав ключ посеред торгового залу. Жартівника вже шукають правоохоронці за записами камер спостереження.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього