Одні готуються, інші вже грають: про спортивне життя хмельницьких регбістів
У травні регбійний клуб «Поділля» стартує в чемпіонаті України з регбі-15.Одні готуються, інші вже грають: про спортивне життя хмельницьких регбістів
У травні регбійний клуб «Поділля» стартує в чемпіонаті України з регбі-15. У якості підготовки до нового сезону команда зіграла в товариському матчі з регбійним клубом «Хмельницький», де виграла з рахунком 31:24.
«У нас ігровий вид спорту, і тут одними тренуваннями не обійдешся, – пояснює доцільність домашньої зустрічі президент Федерації регбі Хмельницької області Олег Плахотнюк. – Це була повноцінна підготовка до першого туру чемпіонату України, вже за кілька тижнів ми гратимемо з командою «Верес» із Рівного».
Тим часом, інша хмельницька команда «Evolution-7’s» впевнено бореться за медалі чемпіонату України з регбі-7. У двох перших ігрових турах хмельничани стали другими. Уперед вони пропустили команду з Харкова «Олімп».
«Це – професійна команда-чемпіон, – коментує Олег Плахотнюк. – У другому турі поразка була меншою, аніж у першому. Так що прогрес є».
Торік у класичному регбі хмельничани здобули бронзу, цього сезону хочуть покращити результат.
«Перед командою стоїть завдання: зробити крок уперед і здобути срібні нагороди, – ділиться планами на сезон Олег Плахотнюк. – Але можемо замахнутися й на перше місце».
Третій тур чемпіонату України з регбі-7 відбудеться за місяць у Харкові.