Дані інфографіки висвітлюють середні ціни на оренду квартир в будинках старої споруди Хмельницького. Розмір орендної плати може змінюватися в залежності від локації, площі і планування житлового об'єкта.

Орендувати однокімнатну квартиру у центрі Хмельницького можна в середньому за 3500-4000 грн. Двокімнатне житло у будинках старої споруди Хмельницького, розташованих в районах наближених до центру, можна зняти в середньому за 4000-4500 грн. Оренда трикімнатного житлового об’єкта на околиці місті обійдеться клієнтам у 4500-4800 грн в місяць.

Читайте: Хмельницькі забудовники мають проблеми з реалізацією збудованого житла і не вводять будинки в експлуатацію

В кінці липня 2017 року квартиронаймачі хочуть орендувати квартири в будинках, розташованих у центральній частині Хмельницького – на вулицях Козацькій, Зарічанській і Тернопільській. Житло на околиці не користується попитом у зв’язку з віддаленістю від центру міста – з ‘ясував спеціалізований порталу Domik.ua у  агента з оренди нерухомості АН «Затишок» Валентини Калашнікової.  Квартиронаймачі в Хмельницькому в кінці липня 2017 року вважають за краще знімати одно-, дво- і трикімнатне житло. Самотні клієнти вибирають невеликі квартири, а багатодітні сім’ї націлені на оренду житлових об’єктів великої площі.

Першою умовою орендарів можна вважати наявність в квартирі повного комплекту меблів і побутової техніки. Серед інших побажань, ріелтор називає зручне місце розташування будинку. Так, більшість розглядає варіанти об’єктів, розташованих виключно поруч з транспортною розв’язкою. Наявність в квартирі мережі WI-FI при цьому не ставиться до обов’язкових вимог клієнтів.

Згідно дослідження Domik.ua yайвищі ціни на оренду житла невеликій площі відзначені в Києві – 7000 грн. В інших центральних областях України найвищі показники виявлені в Дніпрі – 3000 грн. Найбільш низька вартість оренди однокімнатних квартир в будинках старої споруди зафіксована в Кропивницькому – 1700 грн.

Читайте: Хмельницький будує житла більше ніж Харків, і співрозмірні облцентри

У Західній Україні найдорожче зняти однокімнатну квартиру в будинках старої споруди можна у Львові – 4000 грн. Найдоступніша за ціною житло виставлено на оренду в Івано-Франківську і Тернополі – по 1500 грн.

У Східній Україні невисока вартість оренди житлових об’єктів простежується в Запоріжжі – 1500 грн. Дорогі однокімнатні квартири можна зняти в багатоквартирних будинках старої споруди Харкова – за 4000 грн.

У Південній Україні середній діапазон цін на оренду житла варіює в межах 1800-6000 грн. Мінімальні показники виявлені в Миколаєві – 1800 грн, а максимальні – в Одесі – 6000 грн.

Читайте:  Своїм все – чужим закон: хмельницька влада забрала землю в забудовників, що не занесли

У Північній Україні зняти однокімнатну квартиру в будинках старої споруди недорого можна в Чернігові – за 1400 грн. Найбільш високі ціни на оренду житлових об’єктів маленької площі відзначені в Житомирі – 2000 грн.

Domik.ua

Залиште коментар

Також по темі

На будівництво туалету в парку Франка замало мільйона гривень. В управлінні ЖКГ прогнозують нові грошові вливання

Новий туалет в парку Франка почали будувати ще