Одну з кращих українських книг 2013 року написали і видали на ПоділліОприлюднено результати XIV Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2013» в номінації «Минувшина». Серед переможців – і подоляни.Одну з кращих українських книг 2013 року написали і видали на ПоділліОприлюднено результати XIV Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2013» в номінації «Минувшина». Серед переможців – і подоляни.
За офіційними результатами, в підномінації «Науково-популярні видання» найбільше балів набрала «Історія з грифом «Секретно»» Володимира В’ятровича. (До речі, цю роботу історик презентував і в Кам’янці-Подільському).

В підномінації «Дослідження / документи» перше місце посіла книга «Масовий терор як засіб державного управління в СРСР 1917–1941» (автор – Сергій Білокінь). А ось другу позиціюв цьому рейтингу зайняла Ольга Пламеницька та її монографія «Castrum Camenecensis. Фортеця Кам’янець».
Фахівці відзначають, що останні дві роботи – несподіванки цьогорічного рейтингу. Експерти проголосували за проекти, здійснені не в столиці чи навіть обласних центрах, а в районних – Дрогобичі та Кам’янці-Подільському.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього