З 04.08.2013 року набрав чинності Закон №403, яким внесено зміни до діючої редакції статті 265 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» Податкового кодексу України.З 04.08.2013 року набрав чинності Закон №403, яким внесено зміни до діючої редакції статті 265 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» Податкового кодексу України.

Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.

У разі наявності у платника податку – фізичної особи більше одного об’єкта оподаткування, в тому числі різних видів (квартир, житлових будинків або квартир і житлових будинків, у тому числі їх часток), база оподаткування обчислюється виходячи із сумарної житлової площі таких об’єктів.

З метою формування реєстру платників на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та взяття на облік таких платників, Переяслав-Хмельницька ОДПІ запрошує власників об’єктів житлової нерухомості для проведення звірки даних щодо таких об’єктів. Звірка проводиться до 31.12.2013 року на підставі оригіналів документів про право власності на об’єкти житлової нерухомості за адресою м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б. Хмельницького, 95.

Довідки за тел. 5-35-88, 5-27-58.

Начальник управління доходів і зборів фізичних осіб С. І. Піщанська

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього