Одразу три мітинги під Хмельницькою міськрадою
Перевізники, підприємці та інваліди – проти. Під міськрадою одразу три акції протесту.

Одразу три мітинги під Хмельницькою міськрадою
Перевізники, підприємці та інваліди – проти. Під міськрадою одразу три акції протесту.

Одразу три мітинги під стінами міської ради зібрала чергова сесія. Перевізники проти минулотижневого зниження ціни на проїзд, підприємці – проти заборони продажу алкоголю поблизу шкіл, а інваліди хочуть приміщення під реабілітаційний центр.

15 років Товариству молодих інвалідів, а свого приміщення воно й досі немає. Його вже більше як рік активні хмельничани з обмеженими можливостями просять у міськради. Депутати їх не чують – прийшли з плакатами – може хоч прочитають.

Нині кільком тисячам хмельничан таке місце необхідне. Представники організації розповідають: зробили усе, аби мати де збиратися. І хоч не кожне приміщення людям з особливими потребами підходить, та в місті такі є.

Організатори зібрання під стінами міськради кажуть, приміщення використовуватимуть і як місце для зустрічей, і як для роботи.

А поруч з товариством протестують підприємці. Вони проти заборони продажу алкоголю поблизу шкіл. Таке рішення міськради називають популізмом і пов’язують з виборами.

До речі, жоден із великих супермаркетів під заборону не підпаде. А от більш як чотири десятки маленьких магазинів просто припинять своє існування. Від цього постраждають не самі лише підприємці, але й бюджет міста – кажуть протестувальники.

Більшість із тих, хто прийшов на мітинг, до речі, не підпадають під дію рішення про п’ятдесят метрів.

Як повідомляє \”Екслюзив\”, натомість третя група протестувальників – перевізники, коментувати свій прихід під міськраду відмовилися. Без слів одразу перейшли до діла – перекрили одну із центральних вулиць обласного центру.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього