Одруження не допомогло вбивці уникнути довічного ув`язненняАпеляційний суд Хмельницької області залишив в силі вирок Хмельницького міськрайонного суду, який засудив 31-річного чоловіка до довічного ув’язнення.

Таку ухвалу було винесено 18 листопада, зазначається у Єдиному державному реєстрі судових справ.

У кінці мотивувальної частини ухвали зазначається, що злочинець пішов на екстраординардний крок – одружився, розраховуючи на пом’якшувальну обставину.Одруження не допомогло вбивці уникнути довічного ув`язненняАпеляційний суд Хмельницької області залишив в силі вирок Хмельницького міськрайонного суду, який засудив 31-річного чоловіка до довічного ув’язнення.

Таку ухвалу було винесено 18 листопада, зазначається у Єдиному державному реєстрі судових справ.

У кінці мотивувальної частини ухвали зазначається, що злочинець пішов на екстраординардний крок – одружився, розраховуючи на пом’якшувальну обставину.
“Більш того, після вчинення умисного вбивства, за словами обвинуваченого, близьких йому людей, він, перебуваючи в умовах СІЗО, одружився 19.07.2013 року з ОСОБА_28, демонструючи цим не тільки зневагу до християнської моралі та духовних цінностей, але і те, що про вчинене він зовсім не жалкує та не розкаюється”, – говориться в ухвалі.

Як писав НГП, 18 вересня 2012 року, близько 21 години вбивство трьох людей відбулося на ґрунті особистих неприязних відносин, шляхом здійснення 5 пострілів з мисливської рушниці, які вчинив 31-річний співмешканець жінки.

Він вбив малолітніх дітей (2005 та 2011 року народження) та їхнью 29-річну матір.

Йому висунули обвинуваченя за ст.115 КК України (умисне вбивство двох і більше осіб).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього