Саме завдяки бійцям цього полку вдалося врятували українського пілота багатоцільового винищувача \”Міг-29\”, який неодноразово потрапляв під обстріли бойовиків
Офіцер 8-го хмельницького полку розробив "курс виживання" для українських льотчиківОфіцер 8-го хмельницького полку розробив "курс виживання" для українських льотчиків
Офіцер 8-го хмельницького полку розробив "курс виживання" для українських льотчиків

Про це у своєму \”Фейсбуці\” написав журналіст Артем Шевченко.
За його словами, саме завдяки бійцям цього полку вдалося врятували українського пілота багатоцільового винищувача \”Міг-29\”, який неодноразово потрапляв під обстріли бойовиків.
\”Цей хлопець знає, що таке подвійне ураження при пілотуванні на надмалих висотах: спочатку з ПЗРК, а потім із ЗРК \”БУК\”; катапультування; декілька діб евакуації з ворожої території, коли за тобою полюють із собаками\”, – написав Шевченко.
\”Тепер один з їхніх офіцерів (8-го хмельницького полку ГУР, – ред.) розробив і читатиме спеціальний курс виживання для льотчиків, які після катапультування виходитимуть з території зайнятої противником. А підполковник цей давно вже літає і так само готовий захищати Україну у небі\”, – зазначив Шевченко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього