Офіцери-прикордонники напередодні випуску отримали допомогу від нардепа
Другий рік поспіль від імені Сергія Лабазюка у НАДПСУ проводиться акція, спрямована на допомогу прикордонникам.Офіцери-прикордонники напередодні випуску отримали допомогу від нардепа
Другий рік поспіль від імені народного депутата Сергія Лабазюка у НАДПСУ проводиться акція, спрямована на допомогу прикордонникам в подальшій їх службі.
10 березня помічники парламентаря навідалися до стін академії з приємною місією. Там цьогорічним випускникам виручили комплекти термобілизни. Самі ж молоді прикордонники кажуть: такому подарунку раді, адже куди закине їх служба в подальшому, і за яких умов проходитимуть службу – невідомо.
«Сьогодні мені приємно перебувати у вас із такою місією. Переконаний, що ці подарунки вам знадобляться в подальшому, адже в свій час і сам відчув усі перипетії прикордонної служби », – зазначив в промові помічник народного депутата Сергій Ковальчук.
Нагадаємо, що така акція проводиться вже другий рік поспіль. Проте на цьому співпраця між цим навчальним закладом і нардепом не завершується. За час проведення АТО від фонду Сергія Лабазюка надавалося різноманітне обладнання, бронежилети та спецодяг.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього