Офіційне звернення народного депутата по 189 округу Шиньковича А.В.
У медіапросторі розповсюджується інформація про те, що я, як народний депутат України не брав участь у голосуванні за Проект Постанови від 27.01.2015 No1854 «Звернення Верховної Ради України до Організації Об\’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором».Офіційне звернення народного депутата по 189 округу Шиньковича А.В.
У медіапросторі розповсюджується інформація про те, що я, як народний депутат України не брав участь у голосуванні за Проект Постанови від 27.01.2015 No1854 «Звернення Верховної Ради України до Організації Об\’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором».

При прийнятті відповідного рішення я проголосував «За» його прийняття.

Про те, що система «Рада» не спрацювала, а це вже звичне явище у парламенті, та голос мій зарахованим не був я дізнався із засобів масової інформації.

Тож відповідну заяву я надіслав керівнику Апарату Верховної Ради України Зайчуку В.О. з проханням внести зміни до електронного голосуванням та відзначити, що я підтримав вищезгаданий законопроект.

З повагою

Народний депутат України

А.В. Шинькович

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього