Офіційно на Хмельниччині проживає 30 мільйонерів
Закінчилася кампанія декларування доходів та майнового стану громадян, яка тривала з 1 січня по 1 травня 2015 року. За попередніми підсумками у її проведенні взяли участь 10 800 мешканців Хмельниччини, які задекларували свої минулорічні статки. Правом на повернення грошей з бюджету через отримання податкової знижки скористались 3080 громадян.Офіційно на Хмельниччині проживає 30 мільйонерів
Закінчилася кампанія декларування доходів та майнового стану громадян, яка тривала з 1 січня по 1 травня 2015 року. За попередніми підсумками у її проведенні взяли участь 10 800 мешканців Хмельниччини, які задекларували свої минулорічні статки. Правом на повернення грошей з бюджету через отримання податкової знижки скористались 3080 громадян.

В цілому доходи мешканців Хмельниччини перевищили 538,7 мільйона гривень, від чого до бюджету надійде 17,6 мільйона гривень, що більше на 600 тисяч гривень у порівнянні з попередніми результатами.

Примітно, що на теренах нашого краю 30 громадян задекларували статки у сумі понад 1 мільйон гривень. Зокрема, дванадцять подолян стали мільйонерами, отримуючи іноземні доходи, семеро мали доходи від двох і більше агентів у вигляді заробітної плати, чотири – доходи від отримання спадщини, троє від продажу нерухомого та рухомого майна.

«Сплачувати податки і декларувати свої доходи – загальноприйнятий тренд цивілізованого суспільства. На Хмельниччині сумлінно виконали свій конституційний обов‘язок більше десяти тисяч свідомих громадян. Загалом нинішня деклараційна кампанія засвідчила, що наші громадяни прагнуть жити і працювати у демократичному економічно розвинутому суспільстві і роблять у цьому напрямку чіткі і зважені кроки». – зазначив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Мар‘ян Зеленецький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього